piątek, 4 października 2013

Jak odnieść sukces w internecie? O dwóch takich co odnieśli sukces

No witam was ;)

Z góry przepraszam za krótką nie obecność lecz niestety musicie się do tego przyzwyczaić. Wiele dziś mówi się o sukcesie , o sławie , talencie lecz tak naprawdę mówiąc o tym nie mamy pojęcia jakie to trudne. Dziś chciałabym wam opowiedzieć o dwóch chłopcach którzy odnieśli sukces nie tylko w internecie ,ale jest o nich głośno nawet w mediach a ostatnim czasem i w telewizji. Mowa tu o Dawidzie Kwiatkowskim (FanPage) i Sebastianie Kowalczyku (FanPage).
Obaj zajmują się czymś wyjątkowym jeden tańczy drugi śpiewa ale co tak naprawdę prowadzi ich ku zwycięskiej drodze?
                            Belive 

Obaj wierzą w siebie ,oraz my wierzymy w nich.

Dawid Kwatkowski 

                 

Ma 17 lat i niezwykły charakter. Wiele nastolatek zrobiłoby wszystko aby tylko mieć z nim zdjęcie. Nie dawno wystąpił w Dzień Dobry TVN a już nie długo czekają go inne występy. Jakiś czas temu odbyły się jego koncerty na których zjawiło się ponad 10 tysięcy ludzi. Razem z Saszan spisali sie bardzo dobrze. 

Sebastian Kowalczyk Sebastian ma zaledwie ponad 20 lat a już zakłada swoje własne studio tańca w którym uczy on sam. Jego projekt Cool Dance stał się na tyle populany nie tylko wśród nastolatków lecz także u tych najmłodszych. Sława nie przyszła mu od tak ,już od roku dzielnie pracuje aby urzymać te 35 tysięcy lajków na swoim FanPagu. Nie raz wystąpił w programach typu Mam Talent i zapewne nie raz jeszcze wystąpi. Moim największym marzeniem jest mieć z nim prywatną lekcje tańca.

1 komentarz:

  1. Znam tylko kwiatkowskiego. Niestety ja nie umiem ani tańczyć, ani spiewać ;-;

    palyna-paulina.blogspot.be

    OdpowiedzUsuń